Hodiny do dětského pokoje

Vybírejte si ze zajímavých hodin do dětského pokoje. Preferujete veselé barvy, kombinaci dvou barev, jednobarevné hodiny či vás, respektive vašeho potomka, zaujmou jednoduché hodiny s černými číslovkami? Některé designové hodiny v naší nabídce vám ukážou, že hodiny nemusí mít jen kulatý tvar. Možností je mnoho a celou řadu z nich najdete také v naší nabídce. Prohlédněte si jednotlivé modely. Který bude zdobit interiér dětského pokoje vašeho potomka?

1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
1099 Kč
detail
999 Kč
detail
999 Kč
detail
999 Kč
detail
999 Kč
detail


Hodiny patří i do dětského pokoje

Hodiny patří do všech místností, ve kterých členové domácnosti tráví svůj čas. Výjimkou tak není ani dětský pokoj. Čas určuje náš život, a proto by lidé měli již od dětského věku mít „po ruce“ přístroj, který ho měří. Když budou mít děti ve svém pokoji hodiny, snadněji se naučí čas poznávat i se podle něj řídit. Zatímco zajímavé designové hodiny v obývacím pokoji mají zaujmout právě svým jedinečným vzhledem, v dětském pokoji mohou být nejen estetickou dekorací, ale zároveň skvělou pomůckou, jak dítě naučit rozpoznávat čas. Snadněji ho to naučíte na designově zajímavých hodinách než na nějakých fádních, které nezaujmou jeho pozornost. Ovšem i pořízení hodin do dětského pokoje má svůj estetický význam. Dokreslí vzhled místnosti, zvlášť když si dobře vyberete. Motivy jsou veselé, hravé a mohou vycházet i z oblíbených dětských pohádek. Pro jejich pěkný design je často rodiče vybírají i do pokojů svých ratolestí, které jsou ještě na poznávání času příliš malé.

Podle čeho vybírat hodiny

Chystáte se vybírat hodiny do dětského pokoje? Jde o praktickou dekoraci. Máte tak mnoho možností volby, ale možná také trochu nejistoty, protože nevíte podle čeho vybírat hodiny do dětského pokoje. Jejich výběr byste měli přizpůsobit především dvěma faktorům - vzhledu místnosti a věku dítěte. Je zřejmé, že jiné hodiny vyberete pro dítě předškolního věku a jiný typ zvolíte pro dospívajícího potomka. A vzhled pokoje? Hodiny do dětského pokoje by měly příjemně potrhnout vzhled místnosti, nikoliv působit rušivě. Berte to v potaz při výběru stylu i barvy hodin. Naštěstí tento sortiment vyrábíme v různém provedení a v široké škále barev. Proto s největší pravděpodobností najdete typ hodin, který se bude nejlépe hodit do dětského pokoje vaší ratolesti.

Zvolte si hodiny do dětského pokoje

Ani v dětském pokoji by neměly chybět hodiny. Samozřejmě do tohoto interiéru volíme jiné hodiny než třeba do obývacího pokoje či kuchyně. Vhodné je vybrat takové, které budou ladit se zbytkem místnosti. Vybírejte je i s ohledem na věk vašeho dítěte. Podívejte se na nabídku námi nabízených moderních hodin, určitě si vyberete.

Doprava zdarma
Při objednávce nad 2.000 Kč
Jsme rychlí
Zboží doručíme následující den
Nízké ceny
Slevy na zboží